שירות לקוחות 0559540678
0
0
Zero waste

Zero waste

אז מה הבעיה עם מיחזור ?

תעשיית הפלסטיק בעולם ובעקבותיה תעשיית הפסולת נמצאת בגידול מתמיד. בלי לשים לב ובלי שבכלל התכוונו – צריכת המזון היומיומית שלנו מייצרת פסולת בכמויות עצומות ( כ–2 ק“ג לאדם בממוצע ) וקצת איבדנו שליטה על כך כי האריזה הפכה לחלק מהותי מאיך שכל מוצר משווק ונתפס בעינינו. אריזה משדרת יוקרה או איכות, עושה חשק, ממתגת.  

נכון, יש הרבה דיבורים על מחזור אבל אין באמת הרבה מעשים. רוב האריזות של מוצרי המזון שאנחנו משתמשים בהם עשויות מפלסטיק ולמרות המודעות ההולכת וגוברת, רק 10% מאריזות הפלסטיק ממוחזרות והשאר מוטמנות יחד עם פסולת אורגנית או נשלחות למדינות עולם שלישי שם הן נשרפות או מושלכות לאוקיינוסים ויוצרות איים ענקיים של פלסטיק. 

אז גם אם אתם אזרחים למופת וזורקים 100% מאריזות הפלסטיק שלכם לפחי המחזור רק 10% מהן בסופו של דבר יגיעו להיות פלסטיק חדש שגם ממנו ימוחזרו 10% וחוזר חלילה...
 
image alt

אז אם המחזור לא כל כך עוזר, מה עושים ?

זה פשוט מאוד – משתמשים כמה שיותר פעמים באותה האריזה. 

כמו שפעם היו משתמשים בבקבוקי זכוכית שמחזירים אותם ( אפילו לחלב ) והיה לאמא סל מבד שהיתה שולחת איתו את הילדים למכולת, אין סיבה גם היום לא להשתמש בצנצנות זכוכית ושקיות בד ואפילו בקופסאות פלסטיק כל עוד הן לא נזרקות לאחר שימוש אחד בלבד.

Zero waste - אפס פסולת


אתם תפגשו באתר במגוון רחב של מוצרים שמגיעים עם עיגול ירוק שבתוכו רשום “אריזה חוזרת“. מדובר בצנצנות זכוכית מהממות איטלקיות שיוכלו לשמש אתכם או אחרים לשנים רבות קדימה. בלי לזרוק, בלי למחזר חלק וחלק לא.. ובשקיות בד שמשמשות אותנו לקטניות.

נשמח אם תשתמשו בצנצנות כמה שיותר למגוון שימושים ובמידה ולא נשמח עוד יותר לתת לכם זיכוי כספי אם תחזירו אותן נקיות. 

איך זה עובד - Zero waste ?

ישנן כמה אפשרויות:

1. לשלוח עם השליח חזרה את האריזות מהמשלוחים הקודמים. מחיר המשלוח חזרה אלינו ( 20 ₪ מתל אביב ו–25 ₪ מהערים מסביב ) יתקזז מהחזר האריזות.
2. להחזיר אלינו את האריזות הריקות לרחוב התעשיה 4 בתל אביב ולקבל מזומן במקום ( בתיאום מראש איתנו ).
3. לשלוח עם דואר חבילות או כל שירות אחר לבחירתכם.

בכל מקרה אנחנו ממליצים לצבור אריזות מכמה משלוחים קודמים ( במיוחד אם אתם מחזירים במשלוח ) כך שהזיכוי יהיה משמעותי בשבילכם.

במשלוח חזרה אלינו ( עם שליח או דואר ) תקבלו קוד קופון עם הזיכוי הכספי שתוכלו להשתמש בו לקנייה הבאה ואת הערכתנו הכנה על העזרה שלכם לשמור על העולם קצת יותר נקי.

Zero waste
x

#{title}

#{text}

#{price}