שירות לקוחות 0559540678
0
0
פעם, ממש מזמן, לפני 100 שנים נגיד, כלים שמשמשים אותנו במטבח ולאכילה תמיד היו משהו מאוד מאסיבי. משהו שקונים ומשתמשים עד שנשבר ורק אז קונים חדש. אבל, איפשהו בשנות ה–50 של המאה הקודמת, למדנו להפיק חומר חדש מנפט וקראנו לו פלסטיק. 
הפלסטיק היה כל כך פשוט וזול להפקה ולקנייה שהוא יצר תרבות חדשה של כלים שהם חד פעמיים והפתרונות הרב פעמיים של העבר עדיין המשיכו לשרת אותנו בבית אבל היו פתרון זול וזמין להזמנת אוכל, אכילה בחוץ או למסיבות שמשאירות אחריהן אלפי כלים שהולכים לפח.

וכך, במשך שנים אנחנו חוגגים על הפלא הזה.. אלפי מוצרים מסוגים, גדלים וצבעים שונים ורשתות שלמות של חנויות ענק שכל תחליתן הוא למכור לנו כלי פלסטיק ונייר שאפשר להשתמש בהם פעם אחת בלבד ואחר כך פשוט לשכוח מהם.

אבל חשבתם פעם לאן כל הכלים האלו הולכים אחרי שמזמן שכחנו מהם ? ידעתם שלכלי פלסטיק או קלקר או נייר חד פעמיים  לוקח מאות שנים להתפרק לחלקיקים קטנים וגם אז הם מהווים מטרד וסכנה לבעלי חיים ימיים, למשלֹ ?

אכן, חד פעמי זה נוח וחוסך המון זמן אבל המחיר שאנחנו מתחילים לשלם על הפגיעה בעולם בסופו של דבר יהיה הרבה יותר יקר מהזמן שנחסוך.

הפתרון ? כלים ופתרונות רב פעמיים

אז אנחנו כאן לעזור בפתרונות רב פעמיים לא יקרים, סופר נוחים לשימוש וכשכמה שיותר אנשים יעברו להשתמש בהם הם יחסכו לעולם טונות של זבל מיותר. הכלים והפתרונות הרב פעמיים שלנו עשויים מחומרים איכותיים שיבטיחו לכם שנים רבות של שימוש חוזר וחלקם מתכלים כי הם עשויים מחומרים שהם 100% אורגניים.

הכלים והפתרונות הרב פעמיים שתוכלו למצוא כאן הם כלים שנבחנו על ידינו לאורך זמן ורק לאחר מכן התחלנו למכור אותם כי אנחנו רוצים שתהנו מפתרונות שהוכחו כהכי נוחים ואיכותיים כי אנחנו רוצים שהחוויה שלכם במעבר לכלים ופתרונות רב פעמיים תהיה מלווה בחווית שימוש טובה מהמוצרים האיכותיים ביותר.

אנחנו משתדלים להגדיל באופן תדיר את מבחר הפתרונות והכלים הרב פעמיים שאנחנו מוכרים כאן ואנחנו לא תמיד יכולים להכיר את הכל אז נשמח אם תמליצו לנו על כלים ופתרונות שאנחנו לא מיכרים ושתרצו לראות אצלנו.
x

#{title}

#{text}

#{price}