שירות לקוחות 0559540678
0
0

סופרפודס - Super Food

סופרפודס, או בעברית – מזונות על, הם כמה סוגי צמחים מיוחדים במינם כאשר שילוב של מיקום גאוגרפי, לעתים, ביחד עם תנאי גידול שהם, לרוב, מאוד יחודיים יוצרים חומרי גלם מאוד עם ערכים תזונתיים יוצאי דופן שיעזרו לכם להרגיש טוב יותר, להתאמן טוב יותר, להיות יותר רגועים או יותר מרוכזים.
אריזה חוזרת
יח'
אריזה חוזרת
יח'
אריזה חוזרת
אזל המלאי
אריזה חוזרת
אריזה חוזרת
יח'
אריזה חוזרת

אז מה כזה מיוחד בסופרפודס ?

צמחים או חומרי גלם בכלל נחשבים כסופרפודס כאשר ריכוז הויטמינים ו/או המינרלים שלהם עולה עשרות מונים על חומרי גלם אחרים או מקבילים ( במקרים שאפשר להקביל ) ובכך הם מספקים לגופנו יותר ויטמינים ומינרלים מבלי שנטצרך לצרוך מהם כמויות כל כך גדולות. נכון, הם גם יותר יקרים יחסית לחומרי גלם אחרים אבל השימוש שלהם הוא ייחודי והבריאות שהם מספקים לנו עולה לאין שעור על צמחים אחרים מקבילים.

מה השימושים של סופרפודס ?

האמת שזה ממש תלוי בחומר הגלם עצמו. לכל סוג ישנם שימושים אחרים. חלקם משתלבים בשיייקים, חלקם גם במשקאות חמים ומקצתם אפשר גם לשלב בבישול ובאפייה אך בדרך כלל ערכיהם התזונתיים נשמרים הכי טוב כאשר הם נאכלים בצורתם הטבעית. בכל מקרה – תמצאו בתיאור של כל מוצר את מגוון השימושים שלו ומוזמנים לשאול אותנו בווטסאפ אם תרצו לדעת כל דבר נוסף.

במה הסופרפודס משפרים את בריאותנו ?

 
חלקם עוזר להרגשה כללית, חלקם עוזר להוריד את רמות הסוכר בדם וחלקם נותן לנו יותר ריכוז. בתיאור של כל אחד מהסופרפודס שאנחנו מוכרים תוכלו לקרוא על התרומה שלו לבריאותכם וכן קצת על ההיסטוריה שלו, איפה הוא גדל ומה אפשר להכין ממנו.

האם עדיף לצרוך סופרפודס כאשר הם טריים או בצורתם היבשה ?

 
כמובן שתמיד עדיף לצרוך כל חומר גלם בצורתו הטרייה אך כשמדובר בסופרפודס – מכיון שהם בדרך כלל גדלים במקומות רחוקים ולא ניתן לשנע אותם ובמקביל לשמור על טריותם התפתחו בעולם שיטות ייבוש בהקפאה שמצליחות לשמור על רוב הערכים התזונתיים כך שאין כמעט הבדל בין אכילת אבקה מיובשת של הצמח לבין הצמח עצמו.

איך שומרים סופרפודס ?

מכיון שרובם רגישים מאוד לאור ולחום עדיף תמיד לשמור אותם במקום כמה שיותר קריר חשוך ובמידה והבית שלכם פחות ממוזג בקיץ אנחנו ממליצים לשמור אותם בקירור. 

x

#{title}

#{text}

#{price}