שירות לקוחות 0559540678
0
0

תבלינים

תבלינים בריאים הם הבסיס לבישול ברוב מטבחי העולם. הם מעניקים מגוון של טעמים וניחוחות שונים שבשימוש נכון יכולים לשדרג כל מנה.
אריזה חוזרת
יח'
אריזה חוזרת
יח'
אריזה חוזרת
אריזה חוזרת
יח'
אריזה חוזרת
יח'
אריזה חוזרת
יח'
אריזה חוזרת
יח'
אריזה חוזרת
יח'
אריזה חוזרת
יח'
אריזה חוזרת
יח'
אריזה חוזרת
יח'
אריזה חוזרת
יח'

מהם תבלינים בריאים ?

תבלינים בריאים מיוצרים בדרך כלל מצמחי תבלין. הם יכולים להיות מופקים מפרי, מזרע, משורש או מקליפה של צמח, לרוב לאחר תהליך של ייבוש, כתישה ועוד. ישנם תבלינים שעוברים קלייה לפני הטחינה וישנם כאלו שנטחנים רק לאחר הייבוש.בתקופות קדומות יותר תבלינים שימשו גם להוספת צבע לאריגים ולבישום, השימוש העיקרי בתבלינים כיום הוא לבישול והפקה של מוצרי קוסמטיקה שונים בעיקר.

למרות הייבוש שהתבלינים עוברים הם עדיין יכולים לאבד מטריותם. בקנייה של תבלינים יש להקפיד על מקום קנייה שמקיים תחלופה גבוהה. מאחסן את התבלינים בכלים סגורים, בתנאי קרירות ולחות אופטימליים על מנת למנוע איבוד של טעמים, התעפשות והתפתחות עובש. מומלץ להשתמש בתבלינים כחודשיים עד שלושה לאחר הקנייה ובמידה ומשתמשים בהם פחות רצוי לשמור אותם, כאשר הם סגורים בצנצנת או פלסטיק אטומים, במקרר.

ברשתות שיווק ובשווקים נמכרים תבלינים בריאים ממקורות שונים ובאיכויות שונות. אמנם המחיר לקילו תבלין הוא גבוה אבל מכיון שמשתמשים בהם בכמויות קטנות העלות בקושי משפיעה על מחיר המנה כך שלא כדאי לחסוך על קנייה של מוצרים איכותיים יותר אך עם זאת – מחיר יקר יותר לא תמיד מעיד על איכות טובה יותר ולכן רצוי לקנות ממקור מהימן שמבטיח לכם מוצר איכותי יותר.

מה הופך תבלין בריא ליותר איכותי ?

תבלינים בריאים שהם 100% טהורים ומורכבים מאבקת הצמח המיובש בלבד ללא תוספות שונות של צבע וחומרים משמרים כאלו או אחרים. יצרנים רבים נוהגים להוסיף לתבלינים אבקות וחומרים שונים שמוסיפים משקל למוצר על חשבון האיכות שלו.

ממה מורכבים התבלינים שלנו ?

התבלינים שלנו מיוצרים ע“י תבליני מימון, חברה מובילה בתחומה, שנוסדה ב–1992 והיא היום החברה הגדולה בארץ לשיווק ומכירה של תבלינים. כל תבליני החברה מיוצרים מהתבלין הטהור בלבד בלי כל תוספת שהיא או חומרים משמרים והם נקיים לגמרי מגלוטן ועומדים בתקנים הקפדניים ביותר HACCP, ISO 9001: 2015 , BRC , GMP

התבלינים הבריאים נארזים אצלנו לצנצנות אטומות ונשמרים בתנאי טמפ׳ ולחות אופטימליים כך שתוכלו להנות מתיבול איכותי והכי טעים שתוכלו להפיק.
x

#{title}

#{text}

#{price}