שירות לקוחות 0559540678
0
0

זרעים להנבטה

האמת ? גם אנחנו חשבנו, עד לא מזמן כי נבטים זה משהו שצריך להתמחות בגידול שלו וזה עוד משהו שאפשר להשיג רק מוכן כי מסובך או קשה מדי לגדל לבד אבל אחרי שהתנסנו בגידול נבטוטים ואחר כך גם נבטים מזרעים להנבטה, בעצמנו, הגענו למסקנה המתבקשת כי כל אחד, אפילו את ואתה, יכולים להפוך לחקלאים של המיקרו ירק המופלא הזה ולהנות מאספקה בלתי נגמרת של עלעלים קטנים, רעננים ומתפצפצים שישדרגו לכם כל סלט או כריך מסתם לממש גורמה.
 
אריזה חוזרת
אזל המלאי
אריזה חוזרת
אזל המלאי
אריזה חוזרת
אריזה חוזרת
אריזה חוזרת
אזל המלאי
אריזה חוזרת

יתרונות תזונתיים של זרעים להנבטה


הנבטים עשירים במספר רכיבי תזונה חשובים. בעוד שהיחס הספציפי של חומרים מזינים משתנה בהתאם לסוג הנבטה, הם מכילים בדרך כלל רמות גבוהות של חומצה פולית, מגנזיום, זרחן וויטמין K. למעשה, יש להם כמויות גבוהות יותר של חומרים מזינים אלה מאשר גרסאות גדולות של אותם צמחים.

על פי מחקרים רבים, הנבטת זרע מגדילה משמעותית את כמות הסיבים שהוא מכיל. חלק ניכר מסיבים אלה הם סיבים "לא מסיסים", כלומר אינם מתמוססים בבטן. במקום זאת, הוא פועל כפרביוטי ומאכיל את החיידקים ה"טובים "במעיים. חיידקים אלה חשובים לשמירה על מערכת עיכול יציבה ובריאה, ויכולים לעזור בהפחתת תסמינים כמו נפיחות וגזים.

מספר מחקרים הראו כי צריכת נבטים יכולה להוריד את רמות הכולסטרול אצל אנשים עם סוכרת או השמנת יתר. מחקר אחד הראה עלייה בכולסטרול HDL "טוב" כמו גם ירידה בטריגליצרידים וכולסטרול LDL ”רע“. כל הזרעים להנבטה שאנחנו מוכרים הם 100% אורגניים ומוחזקים בתנאי טמפרטורה ולחות מבוקרים על מנת להבטיח לכם תוצאות מעולות ואת מירב הערכים התזונתיים האפשריים.

גידול נבטים בבית והתרומה לסביבה 


כל הזרעים להנבטה שאנחנו מוכרים מגיעים בצנצנות שתוכלו להחזיר לנו בגמר השימוש ולקבל זיכוי כספי עבורן.כל צנצנת מכילה כמות זרעים להנבטה שתחסוך לכם לפחות 5 אריזות פלסטיק חד פעמיות של נבטים שקונים אצל הירקן או בסופר ( רובן יותר ). אנחנו ( ואני בטוח שגם את ואתה ) מחפשים כל הזמן איפה אנחנו יכולים להיות יותר ירוקים ואילו אריזות מוצרים אנחנו יכולים לחסוך לנו ולעולם ואם זה מגיע גם עם בונוס של בריאות, נוחות והכיף של מיני גן ירק סופר בריא שגדל לנו ממש בתוך הבית.. אז אנחנו כבר מזמן שם. ומציעים לכם להצטרף אלינו – זה הכי פשוט בעולם והתוצאות לגמרי יפתיעו אתכם.
x

#{title}

#{text}

#{price}