שירות לקוחות 0559540678
0
0

מוצרי מזווה

בהגדרת מוצרי מזווה נכנסים כל המוצרים היבשים, אותם אנחנו יכולים לאחסן לטווח יחסית ארוך ( בין כמה חודשים לכמה שנים ) ללא צורך בקירור.
אזל המלאי
יח'
אזל המלאי
צנצנת חוזרת
יח'
אזל המלאי
אזל המלאי
אזל המלאי
יח'
אזל המלאי
אזל המלאי
יח'
המזווה הומצא בימי הביניים ושם נועד לאחסון של תוצרת שהיה נדרש לה קירור ומכיון שעדיין לא המציאו אז את המקרר נהגו אנשי אותה תקופה לבנות חדר יעודי שהיה כמה שיותר מבודד ורחוק מקרינת השמש ושהיו לו בדרך כלל קירות מאוד עבים וחלונות מאוד קטנים, אם בכלל. מאז, התפתחו השיטות גם לאחסון וגם לקירור ועם המצאת המקרר בתחילת המאה הקודמת המזווה הפך למקום אחסון למזון יבש ולשימורים כאשר גם אלו הומצאו.

כיום, המזווה הוא בדרך כלל ארון בבית בו אנחנו מאחסנים את כל אותם חומרי גלם שאינם דורשים קירור אך עדיין רצוי שהוא יהיה במקום שרחוק יחסית מחלונות או ממקור אור או חום.
מוצרי מזווה אצלנו בחנות הם קבוצה די גדולה שכוללת בתוכה מגוון של שימורים ורטבים שונים של עגבניות ורסקי עגבניות. עוד בקבוצה ניתן למצוא מגוון של פסטות ואטריות לבישול איטלקי או אסייתי, רטבים שונים, פטריות מיובשות, חומצים שונים, זיתים מכמה סוגים וכל חומר גלם אחר שתרצו שיהיה אצלכם בארון.

מוצרי מזווה קונים רק אצל Vgen

כל מוצרי המזווה אותם אנחנו מוכרים הם באיכות הגבוהה ביותר ומהיצרנים המובילים בתחומם. כל מוצרי המזווה נבדקו ובושלו על ידינו והעדפנו אותם על פני מוצרים אחרים שנמכרים במקומות אחרים אך לא באיכות שסיפקה אותנו.

בין שאר מוצרי המזווה שאנחנו מוכרים תמצאו גם מגוון רחב של מוצרים ללא גלוטן שמהווים פתרון מצוין למי שרוצה לבשל ולאכול יותר בריא או לרגישים לגלוטן. אז לא משנה מה אתם מבשלים, איך ובאיזה סגנון – מוצרי המזווה שלנו יכולים להתאים למגוון רחב של תבשילים וטעמים.
x

#{title}

#{text}

#{price}