שירות לקוחות 0559540678
0
0

משקאות צמחיים

משקאות צמחיים הוא כינוי גנרי למגוון של תחליפי חלב פרה שעם השנים הפכו ליותר ויותר פופולריים עם הירידה ההדרגתית בצריכה של מוצרי חלב.

מהם משקאות צמחיים?

חלב פרה תפקידו הוא אחד בלבד – לספק הזנה לעגל מהרגע שהוא נולד ועד לסיום שנתו הראשונה שאז הוא כבר מסוגל להתחיל לאכול מזון מוצק יותר. בחלב פרה ישנם את כל ההורמונים, הויטמינים, המינרלים וחומרים מזינים אחרים שנועדו לתמוך בעגל בחודשים הראשונים לחייו ולעזור לו להגיע ממשקל לידה של כ–40 קילו עד למשקל של יותר מ–200 קילו כאשר הוא מגיע לגיל שנה.

לא ברור מתי, לאורך ההיסטוריה, החליטו בני אדם כי אותו נוזל, שאמור לשמש להזנת עגלים יכול לשמש כחומר גלם ממנו הם יכינו מגוון של משקאות, מעדנים וקינוחים עוצרי נשימה.. אבל מה שהיום ברור, מעבר לכל ספק, זאת העובדה שחלב פרה לא אמור להצרך ע“י בני אדם ומאות מחקרים הוכיחו נזקים משמעותיים לבריאותם של בני אדם אשר צורכים מוצרי חלב לאורך זמן.

גם תהליך הפקת החלב הפך להיות ממש תעשייה בה הפרה משמשת ככלי בידי “חקלאים“ והם יכולים ל“השתמש“ בה כעולה על רוחם מבלי בכלל להתחשב בעובדה הפשוטה כי מדובר בייצור חי שעובר חיים שלמים של סבל והתעללות בלתי פוסקת רק על מנת להמשיך לספק מוצר שתרומתו לתזונה בריאה הוכחה רק במחקרים שנעשו מטעם יצרני ומועצות החלב ברחבי העולם.

משקאות צמחיים אצל Vgen

אם הייתם מחליטים להפסיק לצרוך מוצרי חלב לפני נגיד – 20 שנה, סביר להניח כי מגוון המשקאות הצמחיים שהייתם יכולים לרכוש היה דל ומשעמם. כיום, עם עליית המודעות לנזקי החלב, יותר ויותר אנשים עוברים למשקאות צמחיים שפעם הצטמצמו לסויה בלבד והיום מופקים ממגוון רחב של אגוזים ודגנים.

אנחנו מציעים מגוון משקאות צמחיים מחומרי הגלם העיקריים שקיימים כיום – סויה, אורז, שקדים ושיבולת שועל מהיצרנים המובילים בעולם. כמובן שלכל אחד יש את המשקה הצמחי האהוב עליו והשתדלנו להתרכז בכאלו שמופקים ממי מעיינות, דגנים אורגניים ובטכנולוגיה החדישה ביותר שתתן לכם את החוויה הטובה ביותר לקפה, שוקו, אפייה או אפילו לשתות אותם ככה, כמו שהם.
x

#{title}

#{text}

#{price}