שירות לקוחות 0559540678
0
0

פירות יבשים

פירות יבשים בריאים הם פתרון שהומצא לפני שנים רבות, הרבה לפני המצאת המקרר, שנועד להאריך את חייהם של פירות טריים כך שיהיה ניתן להנות מהם לאורך כל השנה. 
אריזה חוזרת
יח'
אריזה חוזרת

42.50

ל-1 ק"ג
ק"ג
אריזה חוזרת

46.00

ל-1 ק"ג
ק"ג
אריזה חוזרת
יח'
אריזה חוזרת
אזל המלאי
אריזה חוזרת
ק"ג
אריזה חוזרת
קיימות כמה שיטות לייבוש פירות כאשר השיטה הרווחת כיום היא להוסיף להם סוכר בזמן הייבוש ובכך גם להאריך את אורך חיי המדף ( לפעמים לכמה שנים קדימה ) וגם להוסיף מתיקות ולהחזיר חלק מהמשקל הנאבד לפרי במהלך הייבוש. הייבוש בשיטה זאת גם נעשה בדרך כלל בתנורים בעלי חום נמוך בכדי לקצר את הזמן הנדרש לקבלת המוצר הסופי. 

שיטות אחרות, יותר טבעיות, של ייבוש מנצלות את חום השמש ואת המתיקות הטבעית של הפרי על מנת לקבל מוצר סופי שהוא טבעי ובריא יותר וללא תוספת של סוכר וחומרים משמרים.

מהם פירות יבשים בריאים? 

כמובן שניתן להשתמש בפירות יבשים בריאים לנשנוש שהוא קצת יותר בריא מממתק, בשילוב עם אגוזים טבעיים במיוחד. הם יוסיפו גם טעמים עשירים לבישול, במיוחד לבישול טבעוני. נסו להוסיף חמוציות לסלט קינואה או כרוב ותשדרגו מיד את הטעם ואת המרקם שלהם. פירות יבשים בריאים יוסיפו גם הרבה עניין לאוכל מבושל ותקבלו טעמים יותר עמוקים ועשירים יותר ככל שהתבשיל יתבשל יותר זמן. רצוי להוסיף פירות יבשים בעלי טעמים יותר חזקים ככל הרוצים לקבל תבשיל בעל טעם יותר עשיר ועמוק.

אנחנו מציעים מגוון יחסית קטן של פירות יבשים בריאים אך רובם מיובשים בשיטה הטבעית ובלי תוספת סוכר וחומרים משמרים. הפירות היבשים שאנחנו מוכרים מגיעים בדרך כלל מארצות המקור בהן יש את הפירות הטובים מסוגם וזאת על מנת לקבל את הפירות היבשים האיכותיים ביותר.

הפירות היבשים מאוכסנים אצלנו בתנאי קור ולחות אופטימליים כך שלא יאבדו מטריותם ועסיסיותם לפני שהם יגיעו אליכם הביתה ונשלחים אליכם בצנצנות זכוכית אטומות אותן בהן תוכלו להשתמש שוב ושוב או להחזירן אלינו, כשהן נקיות, בגמר השימוש ולקבל עבורן זיכוי כספי לקנייה הבאה שלכם אצלנו.

אל תתנו לעובדה כי מדובר במוצר יבש לבלבל אתכם, גם כאן יש חשיבות לטריות ואם אתם רוצים לקבל פירות יבשים בריאים שיהיו רעננים וטריים כדאי לכם לקנות אותם במקום בו גם התחלופה שלהם גבוהה וגם תנאי האחסון, האריזה והשילוח אופטימליים.
x

#{title}

#{text}

#{price}