שירות לקוחות 0559540678
0
0

שמנים וממרחים

שמנים וממרחים הם שני סוגים שונים של מיצוי צמחים, דגנים ואגוזים והפיכה שלהם לחומר גלם שמשמש אותנו לבישול, אפייה, כתוספת לסלט או עם פרוסת לחם.
אריזה חוזרת
אזל המלאי
אזל המלאי
אזל המלאי
יח'
במבצע מיוחד
אזל המלאי
אזל המלאי
יח'
אזל המלאי
אזל המלאי
יח'
יח'

שמנים טבעיים

שמנים טבעיים עוברים תהליך של כבישה קרה בו מעיכה או סחיטה של גרעין ( כמו בשמן זרעי ענבים למשל בו השמן מופק מגרעיני הענבים שנשארים מתהליך הפקת יין ) או של הגרעין והפרי ( כמו בשמן זית לבשל בו כל הזית בשלמותו משמש להפקת השמן ) ומוציאה ממנו את השמן שקיים בו.
 
מכיון שבתהליך הפקת השמן אנחנו בעצם מוותרים על חלקים מהפרי ומסתפקים רק במרכיב אחד הופך כל שמן לפחות בריא ולכן, גם אם משתמשים בשמנים שהם יותר בריאים, יש לצמצם ככל הניתן בצריכתם.
 
ממרחים טבעיים הם בריאים יותר משמנים מכיון שהם מופקים ע“י טחינה של כל הפרי / זרע / אגוז ובעצם שומרים על יותר ממרכיביו הבריאותיים כמעט כמו שהיה שלם. למה כמעט ? כי ע“י שבירה וריסוק תמיד חלק מהמרכיבים ילכו לאיבוד. אז שקד שלם יהיה תמיד יותר בריא מממרח שקדים למשל.
 
רוב השמנים המסחריים הנמכרים היום בחנויות מזון שונות וברשתות השיווק הם אמנם שמנים צמחיים שלכאורה מופקים מצמחים שיכולים, בצורתם המקורית, להיות בריאים לנו אך הם עוברים תהליכים של הפקה בחום על מנת למקסם את כמות השמן המופקת ומכיון שהחום הקבוע גורם להם להיות מאוד עכורים, הם עוברים זיקוק נוסף בתוספת חומרים כימיים שונים על מנת שיגיעו למראה בהיר ו“נקי“. 

ממרחים איכותיים של Vgen

 אותם שמנים מזוקקים מרכיבים גם ממרחים תעשייתים שונים בטעמי שוקולד, אגוזים ומכילים בנוסף גם כמויות גדולות של סוכר, חומרי טעם סינטטיים, חומרים משמרים ומשפרי טעם שונים ומשונים.
 
אנחנו ממליצים לכם, בקנייה הבאה שלכם, להסתכל קצת על תוויות השמנים והממרחים שאתם קונים. אתם תופתעו לגלות כמה מרכיבים יש בהם שהוכח מדעית שהם מזיקים לבריאות שלכם וגם מרכיבים כאלו שאתם לא יודעים בכלל מהם כי הם תוצרים כימיים מהונדסים של חומרים שונים והשימוש בקידומת E כבר צריכה להעלות בכם חשד שלא מדובר במשהו טוב.
 
כל השמנים ורוב הממרחים שאנחנו מוכרים מורכבים ממרכיב אחד בלבד. איננו מוכרים שמנים וממרחים שהם מעובדים, מהונדסים או מזוקקים. כל השמנים והממרחים מופקים בכבישה קרה ומכילים אך ורק את המרכיב העיקרי של השמן או הממרח.
 
אנחנו מקפידים למכור את השמנים והממרחים הכי איכותיים ומהיצרנים הכי טובים כי אנחנו רוצים שלכם, הלקוחות שלנו, תהיה חוויה של בישול וטעם יוצאת דופן ותחוו את חומרי הגלם בצורתם הטהורה והנקיה ביותר.
x

#{title}

#{text}

#{price}