שירות לקוחות 0559540678
0
0

קמחים ומוצרי אפיה

מסורת של שנים לימדה אותנו שהאפייה הכי טובה היא כזאת שתכלול קמח מחיטה ( בדרך כלל לבנה מעובדת ), סוכר לבן וחמאה ,מספיק להסתכל על שפע המוצרים שאתם נתקלים בהם היום במאפיות ובקונדיטוריות הכי נחשבות ויוקרתיות בכדי להבין שמאפה או עוגה שלא יכללו אחד מהמרכיבים האלו לפחות לא יכול להחשב איכותי. 
אריזה חוזרת

42.00

48.00
ל-1 ק"ג
ק"ג
אריזה חוזרת
אזל המלאי
אריזה חוזרת

79.00

95.00
ל-1 ק"ג
ק"ג
אריזה חוזרת
אריזה חוזרת
אזל המלאי
אריזה חוזרת
אריזה חוזרת
אריזה חוזרת
יח'
אריזה חוזרת
אזל המלאי

44.00

48.00
ל-1 ק"ג
ק"ג
אריזה חוזרת
אזל המלאי
יח'
אריזה חוזרת
אריזה חוזרת
יח'

אבל שכחנו משהו בדרך – הבריאות

עד כמה שאותם חומרי הגלם, שאנחנו ניזונים מהם כבר שנים, מאוד טעימים לנו – הערך הבריאותי שלהם שואף לאפס ואפילו הפוך – חלקם יזיקו לבריאותנו יותר מאשר הם יצליחו להזין אותנו. רמות הויטמינים והמינרלים של אותם הקמחים והסוכרים המזוקקים שהורגלנו לאכול נמוכות משמעותית מחומרי גלם יותר מלאים, בריאים וטבעיים שתוכלו להשיג אצלנו ושיספקו לגופכם יותר מרכיבי מזון מזינים ואיכותיים.

מהם מוצרי אפיה בריאים יותר ואיך אפשר לעבור להשתמש בהם?

הדבר הראשון שתוכלו לעשות זה להחליף את קמח החיטה הרגיל בו אתם משתמשים למתכונים לקמח כוסמין. רצוי כמובן להחליף למלא אבל גם כוסמין לבן יהיה בריא משמעותית מקמח חיטה רגיל והכי חשוב – תוכלו להשתמש באותם מתכונים בהם השתמשתם בקמח חיטה ולקבל תוצאות לא פחות טובות. לאפייה מתוקה – מומלץ להחליף את הסוכר הלבן, המזוקק בסוכר קוקוס שפחות מעובד מסוכר לבן.

למי שרוצה לעשות מהפך יותר רציני לבריאות שלו אנחנו ממליצים לעבור להשתמש בקמחים ומוצרי אפייה שעשויים מדגנים בריאים יותר כמו קמח טף שעשיר בחלבון ובברזל ואינו מכיל גלוטן או קמחי קטניות שונים ( עדשים, כוסמת, קינואה, חומוס ) אבל כאן לא תוכלו פשוט להשתמש באותם קמחים כמו שהייתם משתמשים בקמח לבן אלא תצטרכו להשתמש במתכונים אחרימ שמותאמים מראש לקמחים ומוצרי אפייה האלו, אל דאגה, תמצאו מאות כאלו בחיפוש פשוט בגוגל.

ולמי שלא רוצה הכי בריא?


גם עליכם חשבנו – יש לנו מבחר של שוקולדים לאפיה ( כולם טבעוניים במובן ) מבלגיה של חברת Callebaut שבהם משתמשות הקונדיטוריות הכי נחשבות למי שמחפש קצת יותר שחיתות וגם תערובת יבשה להכנת גבינה איתה תוכלו להכין גביניות, בורקסים וכל מאפה אחר שאתם רוצים שיזכיר לכם את הטעם אבל עדיין יהיה טבעוני.

x

#{title}

#{text}

#{price}