שירות לקוחות 0559540678
0
0

קצת עלינו

אז למה VGEN ?

אחרי ניסיון של יותר מ–20 שנים של בישול במסעדות, קייטרינג ובית קפה משלו החליט רן בן ארי, שף טבעוני ואיש ברזל, לקבוע סטנדרט חדש בתחום חומרי הגלם וביחד עם עוד קבוצה של אנשים סופר מוכשרים, לפתוח חנות אונליין שתמכור את חומרי הגלם האיכותיים ביותר שניתן להשיג, במחירים של שוק, במשלוחים סופר מהירים וברמת שירות שלא חשבתם שתיתקלו בה כאן בארץ.

חומרי הגלם הכי טובים

כל חומרי הגלם שאנחנו מוכרים אלו מוצרים שניסינו, טעמנו, בישלנו ועוד פעם טעמנו. אין פה מוצר אחד שאנחנו לא יכולים להעיד עליו ממקור ראשון שהוא מעולה ועומד בסטנדרטים שלנו. נכון, זה קצת פוגע לנו במגוון לפעמים אבל זה מונע מהלקוחות שלנו להיות נסיינים.

המחירים הכי טובים

אמנם המרכז הלוגיסטי שלנו נמצא ממש בלב תל אביב אבל הוא די קטן וברחוב מאוד צדדי. למה ? כי הוצאות נמוכות של שכירות בנוסף לתפעול חכם שמצריך פחות שעות עבודה חוסך לכם המון בסל הקניות החודשי שלכם.

משלוחים באותו היום

יש לכם דודא לבשל או לאפות משהו אבל לא בא לכם לחכות 3 ימי עסקים ( במקרה הטוב ) ? אנחנו אתכם ! תזמינו עד 20:00 בערב ותקבלו באותו היום את המצרכים עד הבית. 

זמינות מיידית לכל שאלה

אנחנו זמינים 24/7 בווטאספ לכל שאלה או בקשה וכן, תרגישו חופשי לכתוב בכל שעה שבא לכם, אם אנחנו ישנים נענה מיד כשנתעורר עם הקפה של הבוקר.. 

 
x

#{title}

#{text}

#{price}